Psychoterapia

Czym jest psychoterapia?

Psychoterapia to potężne narzędzie, dzięki któremu można dokonywać spektakularnych zmian w swoim życiu i sposobie postrzegania problemów. Dobrze przeprowadzona uwalnia od poczucia winy, lęków i niskiej samooceny. Pozwala także spojrzeć na wiele spraw z dystansem i znaleźć dla nich korzystne rozwiązanie. Psychoterapeuta, który prowadzi psychoterapię, uwzględnia zawsze potrzeby i oczekiwania pacjenta tak, żeby praca była maksymalnie efektywna.

W Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej współpracuje zespół profesjonalnych i doświadczonych psychologów:

1. mgr Małgorzata Chmielewska – Zdunek – psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, socjolog małżeństw i rodziny. Osiąga ogromną skuteczność w terapii lęków, fobii, osobowość borderline czy z trudnościami adaptacyjnymi.

2. mgr Paulina Senator – psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Skuteczna w terapii depresji, fobii, lęków. Pomaga osobom z zaburzeniami dwubiegunowymi oraz osobom z niskim poczuciem własnej wartości. Prowadzi terapię również w języku włoskim.

3. mgr Anna Olbryś – psycholog, psychoterapeuta. Osiąga bardzo dobre wyniki w pracy z kobietami. Skupia się na depresjach, kryzysie w relacjach z rodziną, szefem lub innymi ludźmi. Pracuje z osobami w głębokiej depresji oraz z osobami z niską samooceną i poczuciem własnej wartości.

4. mgr Jakub Pado – psycholog, psychoterapeuta.

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą tutaj…

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii?

Psychoterapia jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które dostrzegają swoje problemy, jak i dla tych, które ich nie widzą, ale chcą poprawić jakość swojego życia, żyć bardziej świadomie i w pełnie. Psycholog i psychoterapeuta jest w stanie dać takim ludziom możliwość posiadania wiedzy z zakresu nastrojów, emocji, kontroli własnych reakcji i umiejętnej komunikacji. Psycholog pozwala z dystansem spojrzeć na rzeczywistość, która niejednokrotnie przerasta osoby tej wiedzy nieposiadające.
Poznanie własnych reakcji i sposobu myślenia jest bardzo dobrym „podłożem” do sukcesów w wielu dziedzinach życia, zarówno rodzinnego, partnerskiego, rodzicielskiego, jak i biznesowego. W wielu krajach psychoterapia i jej techniki wykorzystywane są przez wielu ludzi mimo zdecydowanie większych kosztów niż w Polsce. W naszym kraju świadomość w tym zakresie dopiero wzrasta. Coraz więcej osób docenia pracę w kontrakcie terapeutycznym. Oczywiście terapia jest skuteczna tylko wtedy, kiedy sam klient jest gotowy do tego, żeby zmienić swoje życie. Psychoterapia Warszawa daje narzędzia i umiejętności, dzięki którym można dokonać tych zmian. Potwierdzają to zarówno wyniki badań naukowych, jak i osobiste doświadczenie pracowników naszej poradni.

Jeżeli chcesz poprawić jakość swojego życia zapraszamy do:

Konsultacji diagnozującej – gdzie ustalamy cele ,koszt .zasady odwoływania sesji oraz częstotliwość spotkań.
Sesji terapeutycznej – obowiązuje tajemnica terapii ,terapeuta może konsultować sesję jedynie z superwizorem czyli osobą, która jest ponad nim i wspiera jego pracę aby była jak najbardziej efektywna.

Wielu osobom psychoterapia umożliwiaj „wyjście na prostą”. Jeżeli czujesz, że tak byłoby również w Twoim przypadku, nie wahaj się ani chwili i skontaktuj z nami.