Porady on-line

Wiemy doskonale, że nie każdy klient chce lub może przyjechać na terapię osobiście. W niektórych przypadkach problemem jest strach przez bezpośrednim kontaktem z terapeutą lub też ograniczone możliwości czasowe. W takich sytuacjach może być przeprowadzona terapia online. Terapia taka niczym tak naprawdę nie różni się od terapii, którą prowadzimy z klientem bezpośrednio.

Terapia online polecana jest przede wszystkim dla osób, które:

· Mają obawy przed osobistym kontaktem z terapeutą;
· Nie posiadają wystarczającej ilości czasu, żeby dojechać na terapię;
· Mieszkają zbyt daleko;
· Pracują online i przyzwyczajone są do takiego kontaktu;
· Mieszkają za granicą, ale chcą uczestniczyć w terapii w języku ojczystym;
· Chcą wypróbować możliwości terapii.

Internetowy gabinet psychologa i psychoterapeuty to w dzisiejszych czasach bardzo wygodne rozwiązanie. Praca w terapii może być przeprowadzona w dogodnych dla klientów warunkach. Terapię przechodzić może nawet w swoim ulubionym fotelu. Takie warunki są dla niektórych ludzi koniecznością do tego, żeby prawdziwie się otworzyć i poczuć zaufanie.

Odbierz darmową poradę!

Jak wygląda terapia online?

Terapię online prowadzimy za pomocą Skype. Klient umawia się wcześniej na odpowiednią godzinę i cała konsultacja oraz praca w terapii wykonywana jest przez komunikator. Klient i terapeuta widzą się i słyszą, mają wrażenie, jak gdyby stali oko w oko. Jeżeli klient czuje wstyd, może komunikować się z terapeutą wyłącznie głosowo, wyłączając kamerę.

Koszt 60 minut terapii wynosi 80 zł. Umawiając się na terapię w ten sposób, klient oszczędza nie tylko pieniądze, które musiałby przeznaczyć na dojazd, ale również czas. Terapeuta rozpoznaje problem, rozmawia o nim z klientem, szuka najlepszych rozwiązań i uczy klienta wdrażania ich w swoim życiu. Terapia online czasami dosłownie otwiera oczy i pozwala spojrzeć na wiele spraw z dystansem. Zrozumieć coś, czego do tej pory się nie rozumiało i znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Po rozmowie oraz zastosowaniu podanych przez terapeutę metod, klient odczuwa ulgę, a przykre doświadczenia przestają mu tak bardzo doskwierać.

Psycholog Warszawa pracując w terapii online, osiąga tak samo dobre oferty, jak przy bezpośrednim kontakcie z klientem. Może pomóc mu się uporać z:

· Lękami
· Fobiami
· Uzależnieniami
· Niskim poczuciem własnej wartości
· Zaburzonym postrzeganiem samego siebie
· Depresją
· Problemami w związku
· Problemami z dziećmi i innymi członkami rodziny

Terapie online są w dzisiejszym, pędzącym do przodu świecie bardzo popularne. Przynoszą ulgę w problemach i pomagają zrozumieć postępowanie swoje i innych ludzi. Zdecydowanie się na taką terapię często jest krokiem ku życiu w większej satysfakcji.

60 minut terapii to koszt 140,00 zł

NR KONTA : 50 1140 2004 0000 3802 4491 1461