O nas

“Przed wiekami doradzali nam mędrcy z ogromnym doświadczeniem i mądrością życiową. Współcześnie możemy porównać ich do psychologówi i terapeutów. Nieważne jak ich nazwiemy, ważne żeby mieli tę mądrość i doświadczenie, ogromną wrażliwość i chęć pomocy. Właśnie z tych przemyśleń zrodził się pomysł na stworzenie Doradztwa – Zespołu składającego się z mądrych, wrażliwych i konkretnych w swoich działaniach ludzi, do których możecie Państwo zawsze przyjść i uzyskać pomoc, która trwale zmieni jakość Waszego życia”.

mgr Małgorzata Chmielewska-Zdunek

Założycielka i właścicielka DPP Doradztwo Psychologiczno – Pedagogiczne powstało w 2008 r. Jesteśmy prężnie rozwijającą się na rynku warszawskim placówką świadczącą pełen zakres doradztwa:

1. Psychologicznego
2. Terapeutycznego,
3. Psychiatrycznego,
4. Pedagogicznego

dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, psychoterapię indywidualną, terapię par i małżeństw oraz rodzinną.

Nasz zespół skupia grono specjalistów z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Psycholog, psychoterapeuta i psychiatra pracują w oparciu o najnowsze nurty psychoterapii – szczególnie poznawczo-behawioralnej, która uzyskuje jakościowe wyniki w leczeniu depresji, fobii, leków czy nerwic.

Naszymi Klientami są osoby zamieszkałe na terenie m. st. Warszawy oraz innych miejscowości województwa mazowieckiego.

Jako pracownicy Doradztwa Psychologiczno-Pedagogicznego w swojej pracy kierujemy się profesjonalizmem, ogromnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem dla drugiego człowieka. Klienci korzystający z usług naszej placówki mogą liczyć na pełną dyskrecję, szacunek, życzliwość i zrozumienie. Staramy się robić wszystko aby jakość życia naszych klientów, zarówno na poziomie prywatnym jak i zawodowym zdecydowanie się poprawiła. Mamy bardzo wiele informacji zwrotnych o skuteczności naszych działań w tym zakresie.

Oferujemy spotkania w bezpiecznej placówce, o wysokim standardzie i w europejskich warunkach. Psycholog przyjmuje w gabinecie, który dostosowany jest do wszelkich wymagań klientów.

Jako jedna z nielicznych placówek na terenie Warszawy skupiamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie w jednym miejscu. Na stałe współpracujemy     z wieloma fundacjami z całej Polski. Doradzamy również w charakterze ekspertów w telewizji TVP2, TVN. Komentujemy również wydarzenia w głównych Wiadomościach TVP1.

Nasza oferta to przede wszystkim terapia par, terapia indywidualna, a także mediacje, warsztaty i treningi. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, a poprawa jakości jego życia jest dla nas priorytetem.

Szczegółową ofertę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zakładce “Oferta”