Psycholog

W życiu nie zawsze wszystko funkcjonuje tak, jak byśmy chcieli. Tempo dzisiejszego świata potrafi załamać psychiczne, wpędzić w lęki, uzależnienia i znacząco pogorszy jakość życia. Na szczęście dobry psycholog Warszawa może nam pomóc uporać się z tymi problemami. Szczera rozmowa, zrozumienie swojego położenia i zastosowanie konkretnych narzędzi przynoszą ulgę. Wyjście można znaleźć nawet z beznadziejnej na pozór sytuacji.

 

W Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej współpracuje zespół profesjonalnych i doświadczonych psychologów:

1. mgr Małgorzata Chmielewska – Zdunek – psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, socjolog małżeństw i rodziny. Osiąga ogromną skuteczność w terapii lęków, fobii, osobowość borderline czy z trudnościami adaptacyjnymi.

2. mgr Paulina Senator – psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Skuteczna w terapii depresji, fobii, lęków. Pomaga osobom z zaburzeniami dwubiegunowymi oraz osobom z niskim poczuciem własnej wartości. Prowadzi terapię również w języku włoskim.

3. mgr Anna Olbryś – psycholog, psychoterapeuta. Osiąga bardzo dobre wyniki w pracy z kobietami. Skupia się na depresjach, kryzysie w relacjach z rodziną, szefem lub innymi ludźmi. Pracuje z osobami w głębokiej depresji oraz z osobami z niską samooceną i poczuciem własnej wartości.

4. mgr Jakub Pado – psycholog, psychoterapeuta.

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą tutaj…

Dlaczego warto skorzystać z pomocy psychologa ?

Zmiany nastrojów, napięcia, trudności w koncentracji i wybuchowość to problemy, które zaczynają powodować, że przestajemy komfortowo czuć się w związku.
Trudności i dziećmi, zmiany ich zachowania, agresja lub problem w kontakcie z młodym człowiekiem powoduje, że nasze relacje rodzinne ulegają załamaniu. Stres w pracy, brak czasu, niespełnione nadzieje, można by tak wyliczać w nieskończoność. Wszystkie te sytuacje wymagają jakiejś reakcji, przeciwdziałania i zapobiegania. W takim momencie może pomóc przede wszystkim psycholog Warszawa. Terapia, którą przeprowadzi, da znaczącą poprawę relacji, wyciszenie i ukojenie myśli.

Możemy bardzo dobrze radzić sobie z wieloma dziedzinami, ale sfera emocji, nastroju czy natrętnych myśli wymaga wiedzy specjalistycznej i zrozumiałe jest, że większość ludzi takiej wiedzy nie ma. Tymczasem psycholog Warszawa wie jak rozprawić się z tymi problemami i służy nam pomocą w każdej chwili, o ile tylko zdecydujemy się na spotkanie.

Jeśli nie uporamy się z tymi trudnościami, będą nam przeszkadzać i często mogą prowadzić do niebagatelnych zmian w życiu. Nie powinno się lekceważyć sygnałów, należy jak najszybciej zacząć działać. Psycholog Warszawa to specjalista, który ma wiedzę i kompetencje do tego, żeby pracować z osobami, które mają jakieś trudności i skutecznie niwelować zmiany, które nieprzepracowane mogą być nieodwracalne.

Profilaktyka nie tylko przeciwdziała rozwojowi ewentualnej choroby, ale też zatrzymuje rozpoczęty już proces.

Psycholog prowadzi:

· konsultacje psychologiczne
· testy osobowości, inteligencji ,predyspozycji zawodowych i szkolnych
· psychoterapię indywidualną par i rodzin oraz dzieci i młodzieży
· terapię zaburzeń lękowych ,bezsenności, stresu, nerwicy i natręctw
· terapię uzależnień (alkohol, hazard, seks)
· konsultacje psychiatryczne i farmakoterapię
· pomoc w kryzysie DDD / DDA