Opinie

Chciałabym bardzo Państwu podziękować za możliwość udziału w zajęciach treningu relaksacyjnego w Państwa poradni.

Uważam, ze trening był prowadzony w sposób profesjonalny i ciekawy. Połączone zostały w nim różne techniki, które są łatwe do wykorzystania w samodzielnej pracy w domu. Trening relaksacyjny pomógł mi w zmniejszeniu nateżęnia stresu i zminimalizował problemy ze spaniem. Czuję się lepiej i mam więcej energii.

Bardzo ważnym elementem samego treningu relaksacyjnego była możliwość porozmawiania w jakim stopniu trening wpływa na nasze zachowanie i na jakie elementy powinnam zwrócić uwagę. Ważne jest również to, że po zakończeniu zajęć otrzymałam materiały, które w tej chwili wykorzystuję sama w domu.

Myślę, że chciałabym polecić zajęcia z treningu relaksacyjnego innym osobom, które w swoim życiu zawodowym narażone ną na negatywnie stresujące sytuacje i relacje z innymi osobami. Trening relaksacyjny pozwala również na nabranie odpowiedniego dystansu do sytuacji, które stres powodują.

Bardzo dziękuję Pani Annie Olbryś za zajęcia i rozmowy oraz ciekawe podpowiedzi.

Serdecznie pozdrawiam
Monika Krupińska
Bardzo dziękuję Pani Krystynie Pilich za skuteczną pomoc mojemu synowi. Dziękuję za zrozumienie ,niezwykły profesjonalizm jaki wykazała aby osiągnąć cel. Jest osobą posiadającą ogromna wiedzę , doświadczenie oraz mądrość dzięki ,której spontanicznie nawiązuje kontakt z trudną młodzieżą będąc dla nich wsparciem i autorytetem.
Mama 17 -latka
Jestem zadowolona z terapii prowadzonej w DPP przez Panią Annę Olbryś .Jest to moje kolejne “podejście” do terapii w której tym razem uczestniczę. Widzę i czuję poprawę. Dziękuję.
MK
Korzystam w DPP z porady psychiatrycznej Pani dr. Krystyny Górskiej-Rogalskiej Jest to bardzo oddany lekarz , przychylny człowiek i świetny specjalista .Leki ,które zostały dobrane przez panią dr. Zdecydowanie poprawiły i zmieniły moje codzienne funkcjonowanie. Jestem za to bardzo wdzięczna.
KS
Korzystam w DPP z porady psychiatrycznej Pani dr. Krystyny Górskiej-Rogalskiej Jest to bardzo oddany lekarz , przychylny człowiek i świetny specjalista .Leki ,które zostały dobrane przez panią dr. Zdecydowanie poprawiły i zmieniły moje codzienne funkcjonowanie. Jestem za to bardzo wdzięczna.
KS
Spotkał nas kryzys małżeński co spowodowało że znaleźliśmy się w DPP szukając pomocy.
Nie potrafiliśmy już sami pójść “ani kroku dalej” Związek nasz chylił się ku upadkowi.
Dzięki kontakcie z Panią Małgorzatą Zdunek bardzo powoli zaczęliśmy wydobywać się z patu. ,inaczej zaczęliśmy potrzeć na nasze relacje ,więcej słuchać tego co do siebie mówimy i ograniczać obopólne pretensje. W porównaniu z tym co było osiągnęliśmy bardzo wiele a także uwierzyliśmy w sens bycia nadal razem mamy dwójkę udanych dzieci ,które obydwoje bardzo kochamy ,gdybyśmy podjęli na tamtą chwilę zbyt pochopną decyzję ucierpiały by na tym przede wszystkim nasze dzieci a my popełnilibyśmy być może nieodwracalny błąd.
Pozdrawiamy i dziękujemy gorąco.
Bartek i Dorota